Popularna bydgoska restauracja pod skrzydłami Focus Hotels i GKI [ZDJĘCIA!] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Popularna bydgoska restauracja pod skrzydłami Focus Hotels i GKI [ZDJĘCIA!]
Data publikacji: 12.09.2022

Z początkiem września należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE spółka Focus Hotels, została właścicielem kolejnej restauracji. To dobrze znana i lubiana przez bydgoszczan La Rosa, zlokalizowana na parterze  mieszczącego się przy Placu Kościeleckich biurowca IMMOBILE K3.
Wiele atutów, w tym lokalizacja 
Restauracja La Rosa jest na kulinarnej mapie miasta od 2019 roku. Dzięki wyjątkowej atmosferze i doskonałemu menu, szybko zyskała popularność wśród bydgoszczan oraz gości. Atutem jest doskonała lokalizacja przy Placu Kościeleckich – tuż obok Starego Rynku, jednak już na uboczu "imprezowego" centrum Bydgoszczy. 
Świetne miejsce na kameralne spotkanie przy obiedzie lub winie w niepowtarzalnych wnętrzach restauracji, a w sezonie, także na zewnątrz, w zaaranżowanym ogródku. W sąsiadującym lokalu zagospodarowano przestrzeń do organizacji koncertów, wesel i imprez okolicznościowych w samym sercu miasta.
Rozwój drogą ewolucji 
Jaki pomysł na rozwój La Rosy oraz towarzyszącej jej przestrzeni eventowej K3 ma Focus Hotels oraz Grupa Kapitałowa IMMOBILE? Tego dowiemy się już niebawem. Nowy właściciel zapewne zachowa to co najlepsze, czerpiąc z dotychczasowych doświadczeń La Rosy, dokładając najlepsze praktyki zaczerpnięte z branży HorReCa, w której funkcjonuje od kilkunastu lat, m.in. prowadząc ogólnopolską sieć kilkunastu hoteli i restauracji przy tych obiektach. Już od przyszłego tygodnia klientom udostępnione zostaną rezerwacje online przez Mójstolik.pl. 
Restauracyjna sekcja Focus Hotels rośnie w siłę 
La Rosa jest drugim projektem gastronomicznymnowego właściciela w Bydgoszczy. Od początku tego roku pod skrzydłami Grupy funkcjonuje restauracja Gdańska 14. Zadbano tu o wysmakowane menu oraz klimat i wyjątkowy wystrój wnętrz, znajdujących się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Gdańskiej.
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. to bydgoska spółka notowana na GPW, działająca m.in. w takich sektorach jak hotelarstwo, deweloping, branża odzieżowa czy przemysł. Wśród jej projektów realizowanych w Bydgoszczy znajdują się osiedla: Platanowy Park, Rabatki i Osiedle Uniwersyteckie, a także Hotel Focus Premium Pod Orłem, niedawno otwarty hotel Focus Premium przy ul. Bernardyńskiej, budynek biurowy IMMOBILE K3 przy Placu Kościeleckich i wiele innych.
 
APB