Halen Mazanova twarzą kampanii JESIEŃ 2022 w sieci QUIOSQUE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Halen Mazanova twarzą kampanii JESIEŃ 2022 w sieci QUIOSQUE
Data publikacji: 06.10.2022

Jesień w QUIOSQUE zapowiada się wyjątkowo. Na witrynach salonów marki można już zobaczyć odsłonę kampani na nowy sezon. Tym razem jej twarzą została Ambasadorka Kobiet QUIOSQUE - Helen Mazanova, Ukrainka pochodzącą z Chersonia, która swoje życie ułożyła na nowo w Opolu. Aktywnie działa w social mediach, prowadzi kanał YouTube, na którym opowiada o życiu w Polsce i promuje Opole
Jesienna kolekcja QUIOSQUE prezentowana na zdjęciach najnowszej kampani to harmonijne połączenie ponadczasowych, kobiecych fasonów z elementami czerpiącymi inspiracje z aktualnych trendów. Została stworzona z myślą o kobietach chętnie wyrażających swój styl, ceniących klasyczne rozwiązania, a jednocześnie nie bojących się wprowadzać do swoich stylizacji modowych nowości.
Ta odsłona kolekcji QUIOSQUE to przede wszystkim żywe, wibrujące kolory i wyraziste printy. Nasycone fiolety, róże, energetyczne kobalt i zieleń, to one królują w propozycjach na nadchodzące miesiące. Towarzyszą im oryginalne nadruki w odświeżonej formie, kwiatowe motywy, geometryczne kompozycje i zwierzęce wzory zyskują nowy wymiar dzięki oryginalnej kolorystyce. Pierwszoplanową rolę w propozycjach na jesień, grają sukienki, produkt, z którego znana jest marka QUIOSQUE. Pojawiają się modele biznesowe, swobodne sukienki na co dzień oraz efektowne kreacje na wieczór. Nie brakuje także interesujących nowości: skórzany damski garnitur, satynowa sukienka maksi, to niektóre z nich.

Bogata kolorystyka, dodające elegancji biżuteryjne łańcuszki i inne zdobienia to kwintesencja jesiennego stylu QUIOSQUE. Promieniująca ciepłem i urokiem uroda Helen Mazanovej doskonale podkreśla kobiecy charakter prezentowanych przez nią modeli na nowy sezon. Uchwyciła to w swoim obiektywie Natalia Kuligowska ze Studia 052B. Kadry jesiennej sesji zdjęciowej skupiają się na modelce, a scenografia jest dla niej jedynie klimatycznym tłem.

Klientki QUIOSQUE będą miały okazję poznać Helen bliżej, już w połowie października w salonach marki i na stonie quiosque.pl będą mogły kupić jej książkę "Droga do siebie”. Wydana w ramach projektu Ambasada Kobiet QUIOSQUE pozycja, to osobista i odważna podróż autorki w głąb siebie. Opowiada o dzieciństwie w rodzinnym Chersoniu i początkach życia w Polsce. Helen przybliża nam także wewnętrzne emocje, które wiążą się  wyprowadzką do nowego kraju, dzieli się swoimi lękami, porażkami i sukcesami.
“Droga do siebie” to już trzecia książka powstałą w ramach Ambasady Kobiet QUIOSQUE. Poprzednie, “Kolory wolności” Julii Avdeenko oraz “Siłaczki” Lizy Sherzai spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem przez czytelników i wieloma pozytywnymi recenzjami.
PK