Kolejne spotkanie Ambasady Kobiet Quiosque za nami. Pełna sala na warszawskiej promocji książki Lizy Sherzai [ZDJĘCIA] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kolejne spotkanie Ambasady Kobiet Quiosque za nami. Pełna sala na warszawskiej promocji książki Lizy Sherzai [ZDJĘCIA]
Data publikacji: 04.10.2022

Było mnóstwo emocji, ciekawych informacji, orientalnych klimatów, ale przede wszystkim - zadowolonych czytelników książki "Siłaczki. Opowieści o kobietach z Afganistanu", napisanej przez Lizę Sherzai.  Spotkali się z autorką w warszawskim Muzeum Azji i Pacyfiku 
Muzeum to miejsce niezwykłe. Położone w samym sercu Warszawy, od lat przyciąga nie tylko fanów Azji, ale też ludzi ciekawych świata, podróży, literatury i sztuki. Tym razem wypełnili salę z okazji spotkania promocyjnego książki "Siłaczki. Opowieści o kobietach z Afganistanu" wydanej przez Ambasadę Kobiet Quiosque. 

Ideę Ambasady przybliżyła  Agnieszka Kuca, szefowa marketingu GK Immobile. O książce mówiła autorka - Liza Sherzai, oraz redaktor książki, Marcin Kowalski. Dyskusję prowadziła Karolina Krzywicka z Muzeum Azji i Pacyfiku. 
Po spotkaniu czytelnicy zadali kilkanaście pytań dotyczących nie tylko książki, ale również sytuacji kobiet w Afganistanie. Każdy chętny otrzymał od autorki dedykację w książce. 
AKU