Nowy menadżer w sieci hoteli Focus - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Nowy menadżer w sieci hoteli Focus
Data publikacji: 05.12.2022

Do zespołu Focus Hotels dołączył Grzegorz Główczewski. Ten doświadczony menadżer, związany z branżą hotelową od ponad 20 lat, wzbogaci swoim doświadczeniem zespół zarządzania przychodami sieci Focus 
Od listopada bieżącego roku sieć hoteli Focus wzbogaciła się o kolejnego doświadczonego menadżera. To Grzegorz Główczewski, którydołączył do zespołu Zarządzania Przychodami sieci Focus, obejmując stanowisko Cluster Revenue Manager. 

Grzegorz Główczewski jest laureatem tegorocznej edycji konkursu "Hotelarz Roku" w kategorii Revenue Manager, co potwierdza jego zaangażowanie i dotychczasowe osiągnięcia.  Główczewski posiada ponad 10 letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania przychodami w hotelach, pracując w zespołach revenue menagament znanych sieci. Od 2010 do 2021 roku był odpowiedzialny za ten dział w hotelu Hilton Gdańsk. Ostatnio zajmował się tym zagadnieniem w grupie Dobry Hotel. Z branżą hotelarską związany jest od ponad dwóch dekad. Pierwsze kroki stawiał w gdańskim Holiday Inn, przechodząc od stanowiska recepcjonisty do kierownika, co pozwoliło mu dobrze poznać operacyjną stronę pracy w hotelu.Prywatnie Grzegorz Główczewski pasjonuje się biegami długodystansowymi. Od lat bierze udział w zawodach na dystansach od 5 km do maratonu. 
APB
Tagi:
Hotele