Hotel Focus Premium Warszawa z prestiżowym wyróżnieniem „Hotel z Pomysłem Roku", w branżowym plebiscycie [ZDJĘCIA] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Hotel Focus Premium Warszawa z prestiżowym wyróżnieniem „Hotel z Pomysłem Roku", w branżowym plebiscycie [ZDJĘCIA]
Data publikacji: 09.01.2023

To wyróżnienie nie jest zaskoczeniem.  W plebiscycie branżowego magazynu Hotelarz  tytuł "Hotelu z Pomysłem Roku 2022" w kategorii Laureata Czytelników zdobył otwarty niespełna rok temu 4-gwiazdkowy Focus Premium Warszawa.  Obiekt został świetnie przyjęty, zarówno przez Gości, jak i przez rynek.  
18 marca 2022  spółka Focus Hotels S.A., należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., otworzyła nowy hotel w Warszawie. Posiada 15 kondygnacji i jest zlokalizowany przy ulicy Suwak 15, nieopodal lotniska Chopina. Warszawa zyskała 234 komfortowo wyposażone pokoje oraz jedno z największych zapleczy konferencyjnych w mieście o łącznej powierzchni 1,5 tys. m kw. 

W głosowaniu czytelników Hotelarza warszawski Focus zwyciężył, wyprzedzając aż 34 pozostałe hotele, które wzięły udział w konkursie.
To nie pierwszy triumf obiektu tej sieci w tym prestiżowym plebiscycie. Zeszłoroczny tytuł "Laureata Czytelników" zdobył Grand Focus Szczecin, zachwycający 4-gwiazdkowy hotel z przepięknymi wnętrzami, zlokalizowany w zabytkowej kamienicy Dohrna. Tytuł ten, podobnie jak tegoroczny zwycięzca, zdobył w pierwszym roku swojego funkcjonowania.
 

Zobacz hotel z najlepszym pomysłem w Polsce

APB