UWAGA! Foto Focus na Bydgoszcz. Zrób zdjęcie swojego życia! [ZDJĘCIA ZOFII RUPRECHT] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

UWAGA! Foto Focus na Bydgoszcz. Zrób zdjęcie swojego życia! [ZDJĘCIA ZOFII RUPRECHT]
Data publikacji: 14.07.2022

Taka okazja może już się nie powtórzyć! Wszystkich pasjonatów fotografii, zawodowców i amatorów, zapraszamy w najbliższy wtorek na dach nowego Hotelu Focus przy Bernardyńskiej 13. Uwiecznicie z niego zachód słońca nad Brdą
Kochasz fotografię? Zapraszamy!   
Zofia Ruprecht jest Ambasadorką pierwszej edycji „Foto Focus na Bydgoszcz”. Organizatorami - Grupa Kapitałowa Immobile oraz Focus Hotels.  - Niewiele jest miejsc tak pięknych i wdzięcznych do fotografowania, jak bydgoska Starówka przecięta Brdą. Nie ma na nią lepszego widoku niż z dachu Focus Hotel przy Bernardyńskiej 13. Jeśli fotografia jest również Twoją pasją, będziesz się mógł o tym przekonać już we wtorek 19 lipca, o godz. 19 - mówi Zofia Ruprecht, lekarka i pasjonatka fotografii. - Zapraszam na „Foto Focus na Bydgoszcz"! Weź ze sobą urządzenie, którym robisz zdjęcia (aparat, smartfon, akcesoria itp.) i zakochaj się w panoramie Bydgoszczy o zachodzie słońca. Spójrz na miasto z zupełnie innej perspektywy. Niezależnie, czy jesteś foto-zawodowcem, czy może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tą niezwykłą pasją.
Spójrz na miasto z góry   
Od kilku tygodni w Bydgoszczy działa najnowszy obiekt sieci Focus Hotels, zlokalizowany u brzegu Brdy, przy ul. Bernardyńskiej 13. Jeszcze przed jego otwarciem, pojawiali się pasjonaci fotografii, chcący z najwyższych kondygnacji Hotelu robić zdjęcia panoramy Bydgoszczy. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wraz z panią Zofią Ruprecht, serdecznie zapraszamy na „Foto Focus na Bydgoszcz". Zaproszenie kierujemy do wszystkich miłośników fotografii, niezależnie od zaawansowania i posiadanego sprzętu. 

Wydzielimy na dachu hotelu bezpieczną przestrzeń, z której, przy zachowaniu środków ostrożności, będzie można zrobić zdjęcia praktycznie całej panoramy, Śródmieścia Bydgoszczy oraz rzeki. Foto Focus odbędzie się w godzinach 19-21, pasjonatów fotografii czeka więc prawdziwa gratka w tzw. złotej godzinie przed zachodem słońca.Złota godzina (golden hour) to termin w fotografii, określający około 90 minut przed zachodem słońca, w których występuje szczególne oświetlenie. Słońce emituje wtedy charakterystyczne światło o złotym odcieniu i powstają doskonałe warunki oświetlenia, pozwalające robić wyjątkowe zdjęcia.

Zofia Ruprecht chętnie fotografuje Focus Hotel przy ul. Bernardyńskiej w Bydgoszczy 

Wystarczy wysłać mail   
Jeśli chcesz uczestniczyć w „Foto Focus na Bydgoszcz", napisz do nas na adres marketing@immobile.com.pl. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 18 lipca, do godz. 20. W imprezie wezmą udział tylko osoby, które dokonają zgłoszenia! Organizator wymaga też oświadczenia, że zdjęcia wykonane podczas imprezy, publikowane w przestrzeni publicznej, będą zawierać wyraźne oznaczenie marki Focus Hotels. Informujemy, że przeciwwskazaniem do wejścia na dach hotelu jest, mimo zapewnienia przez organizatora środków bezpieczeństwa, intensywny lęk wysokości. Z uwagi na specyfikę wyjścia na dach (drabinka), zalecamy wygodny strój, sportowe buty oraz płaski plecak/torbę na sprzęt fotograficzny.

Focus Hotel przy ul. Bernardyńskiej w Bydgoszczy w obiektywie Zofii Ruprecht  

Zdjęcie Zofii Ruprecht z okien Focus Hotel przy ul. Bernardyńskiej w Bydgoszczy 

MKO, APB
Tagi:
Hotele