Sukienki Laurella w kolejnych sklepach Quiosque! [VIDEO] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Sukienki Laurella w kolejnych sklepach Quiosque! [VIDEO]
Data publikacji: 11.07.2023

Po ogłoszeniu dołączenia poznańskiej marki odzieżowej Laurella do Grupy Kapitałowej IMMOBILE, ubrania tej marki są dostępne już  50-ciu w sklepach należącej do Grupy marki Quiosque. Wkrótce pojawią się w kolejnych miastach.
 
Ubrania Laurelli zagościły już w sklepach sieci Quiosque. Debiut marki miał miejsce w Bydgoszczy, w Zielonych Arkadach, został bardzo entuzjastycznie przyjęty, zarówno przez wirtualną społeczność Laurelli, liczoną w setkach tysięcy aktywnych obserwatorek; a przede wszystkim przez bydgoszczanki, które licznie odwiedzają sklep. 
Koncept sprzedaży tej marki w salonach należących do Quiosque, będącej częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE, pojawił się wkrótce po finalizacji przejęcia Laurelli przez ten bydgoski konglomerat. Jest to realizacja wizji rozwoju marki, która dąży do otwarć nowych sklepów stacjonarnych. Równocześnie trwać będą poszukiwania lokalizacji odpowiednich dla samodzielnych sklepów marki Laurella. Laurella to szybko rozwijająca się marka odzieży dla kobiet. Jej wyróżnikiem, obok najnowszych trendów, szerokiej palety kolorów i wysokiej jakości stosowanych materiałów, jest wyjątkowa społeczność klientek skupiona wokół marki.
 
APW