Nowa książka Ambasady Kobiet Quiosque i niezwykła kolekcja [ZDJĘCIA] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Nowa książka Ambasady Kobiet Quiosque i niezwykła kolekcja [ZDJĘCIA]
Data publikacji: 28.09.2022

Już tylko dni dzielą nas od niezwykłych premier w sieci Quiosque. Przy okazji wejścia na rynek nowej kolekcji, klientki sieci będą mogły nabyć najnowszą książkę wydaną przez Ambasadę Kobiet Quiosque - " Droga do siebie", autorstwa Helen Mazanovej, Ukrainki z Chersonia mieszkającej w Opolu.
Ambasada Quiosque zatacza coraz szersze kręgi 
To będzie bardzo ciekawa jesień w sieci Quiosque. Już niebawem na rynku pojawi się trzecia książka wydana przez Ambasadę Kobiet Quiosque.

 Wiosna należała do Białorusinki Julii Avdeenko i jej książki "Kolory Wolności". Lato - do Lizy Sherzai, autorki wciąż szeroko promowanych przez Qiosque "Siłaczek", portretów kobiet z Afganistanu. Na jesień sieć Quiosque proponuje książkowy debiut Helen Mazanovej, kobiety wielu pasji i talentów, znakomicie znanej w Polsce dzięki autorskiemu kanałowi Youtube czy uczestnictwie w wielu projektach medialnych, przybliżających nam Ukrainę z całym swoim bogactwem.

Helen Mazanova debiutuje książką osobistą i odważną. Opowiada w niej nie tylko o rodzinnym Chersoniu, dzieciństwie spędzonym na Ukrainie w latach 90-tych, ale też przybliża wewnętrzne emocje człowieka, który decyduje się na opuszczenie swojego kraju. Dzieli się trudnymi przeżyciami emigranta, odsłania swoje lęki,  porażki i zwycięstwa.
Z Chersonia do Opola
Poruszające są opisy Chersonia, miasta, które jest jednym z najbardziej zniszczonych przez Rosjan podczas napaści na Ukrainę. Czytelnicy poznają Chersoń zapamiętany przez autorkę w czasach pokoju, ale też przeniosą się do miasta w czasie rosyjskiej napaści. Relacja przyjaciela Helen Mazanovej z oblężonego Chersonia nikogo nie pozostawi obojętnym. Ilustracje graficzne do książki to szereg unikatowych zdjęć zgromadzonych przez autorkę w Chersoniu, Odessie, Lwowie czy Opolu, mieście w którym mieszka od kilku lat. Jest też wkładka zdjęciowa z sesji Helen Mazanovej w najnowszej kolekcji Quiosque. 

Premiera książki w pierwszej połowie października. 

Książka będzie dostępna w sieci Quiosque - zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej. Autorka spotka się z czytelniczkami w kilku polskich miastach. O szczegółach będziemy informować na stronie GKI24.com.     
HELEN MAZANOVA - poznaj historię Ukrainki mieszkającej w Polsce. Zobacz rozmowę Helen z Agnieszką Kucą z Grupy Kapitałowej Immobile.
MKO