Helen Mazanova, Ambasadorka Kobiet Quiosque, w portalu Interia.pl: - Cena emigracji jest ogromna! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Helen Mazanova, Ambasadorka Kobiet Quiosque, w portalu Interia.pl: - Cena emigracji jest ogromna!
Data publikacji: 08.11.2022

Gościem najnowszego odcinka jednego z najpopularniejszych w internecie podcastów, "Zdanowicz pomiędzy wersami", była Helen Mazanova, Ukrainka od 9 lat mieszkająca w Polsce, Ambasadorka Kobiet Quiosque.

W tym tygodniu premierę ma książka autorstwa Helen Mazanovej "Droga do siebie".  To trzecia pozycja wydana przez Ambasadę Kobiet Qiosque. Można będzie ją nabyć, podobnie jak dwie poprzednie książki, w sklepach Qiosque w całej Polsce oraz na stronie Quiosque.pl.

 W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz Helen Mazanova opowiada m.in. o cenie emigracji, ale też o tym, jak udało się sprowadzić jej matkę do Polski po wybuchu wojny w Ukrainie.
„Zdanowicz pomiędzy wersami” to videopodcast, którego nowe odcinki co tydzień można oglądać na łamach portalu Interia. W ramach cyklu topowa dziennikarka porusza tematy ważne społecznie, bez ckliwości i patosu mówiąc o tym, co budzi najgłębsze emocje. - Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało – mówi Katarzyna Zdanowicz.

Nagranie z Helen Mazanovą: 

https://kobieta.interia.pl/raporty/raport-zdanowicz-pomiedzy-wersami/strona-glowna/video,vId,3270916
MKO