Gotowa elewacja na urokliwym osiedlu Rabatki [ZDJĘCIA] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Gotowa elewacja na urokliwym osiedlu Rabatki [ZDJĘCIA]
Data publikacji: 24.08.2022

Jeszcze kilka miesięcy i mieszkania I etapu najnowszej inwestycji deweloperskiej Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz dewelopera CDI Konsultanci Budowlani zostaną przekazane mieszkańcom. Przedstawiamy, jak prezentuje się obecne zaawansowanie budowy, na której widoczne są już prawie ukończone elewacje dwóch budynków 
Najnowsza inwestycja Grupy Kapitałowej IMMOBILE i jej spółki deweloperskiej CDI Konsultanci Budowlani, zlokalizowana jest w dzielnicy Okole. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Kanał Bydgoski z atrakcyjnymi śluzami i dużym parkiem ze starodrzewami, pomnikami przyrody oraz z roślinnością występującą wyłącznie w tym regionie miasta.   Na początku roku na budowie miało miejsce uroczyste zawieszenie wiechy, wieńczące zakończenie prac konstrukcyjnych. Obecnie trwają prace wykończeniowe, m.in. przy wykończeniu balkonów i elewacji. I etap osiedla obejmuje dwa nowoczesne, 6-kondygnacyjne bloki z indywidualnymi garażami w bryle i windami z najniższego poziomu. W 5-klatkowym budynku A zaprojektowano 95 mieszkań, natomiast w 1-klatkowym budynku B przewidziano 35 lokali.  
Wygodne i funkcjonalne mieszkania z balkonami o zróżnicowanych metrażach od 34,77 m2 do 95,56 m2 dają możliwość indywidualnych modyfikacji, tak, by zaaranżowana przestrzeń spełniała wymagania dużych rodzin, młodych małżeństw i "singli".  
 Bezpośrednio przy budynkach znajduje się Stary Kanał Bydgoski oraz V Śluza, która powstała wraz z Kanałem. W miejscu inwestycji, w latach 60. i 70. ub. stulecia uprawiano chryzantemy i różne (w kolejnych latach również uprawiano tutaj rośliny) i właśnie od tego swoją nazwę wziął najnowszy projekt CDI Konsultanci Budowlani. W planach jest zrealizowanie tu kilku etapów budowlanych.
APB